Zamówienie

Twój koszyk jest pusty.

Jeżeli jest problem lub zagadnienie, które nie pozwala Ci skutecznie inwestować i potrzebujesz pomocy bardziej doświadczonego inwestora, jest ku temu okazja. Skorzystaj z tego produktu, umów się ze mną na rozmowę i wspólnie poszukamy najlepszego…

Czy GPW powoli się kończy? Czy malejące obroty, coraz niższe notowania i uciekający kapitał ostatecznie przekreślą nasze szanse na rozwój rynku? A może już czas wyprowadzić kapitał na zachodnie rynki? To ważne pytania.

20.00 PLN – Zamów

Siedem lat doświadczenia na rynkach finansowych ma znaczenie. Dowiedz się, jak zmienia się inwestowanie z takiej perspektywy, co staje się ważne, a co zupełnie traci na znaczeniu. Poznaj również sztuczki inwestycyjne, których stosowanie jest w…

20.00 PLN – Zamów

Poznaj mój styl inwestowania na rynku opcji, w którym biorę na siebie duże ryzyko, ale jestem za nie bardzo dobrze wynagradzany. Aby wiele zyskać trzeba zagrać grubo! Dołącz i przekonaj się, jak inwestuję!

Poznaj możliwości, które daje świat opcji! Przekonaj się, że można zarabiać nie tylko na wzrostach i spadkach, ale na wielu innych scenariuszach i właściwościach rynków. Jeśli bałeś się opcji, to szkolenie jest dla Ciebie!

20.00 PLN – Zamów

Inwestowanie w czasie trendu spadkowego nie jest łatwym zadaniem. Dlatego należy wypracować odpowiednie podejście, pozwalające na ochronę wartości portfela i maksymalizujące zyski w czasie bessy.

20.00 PLN – Zamów